В районі стартувала профілактична акція «Урок»

11.09.2018 13:27:34
В районі стартувала профілактична акція «Урок»

Традиційно на початку навчального року соціальні служби району долучаються до  Всеукраїнської акції «Урок» з метою виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, виявлення сімей які опинились у складних життєвих обставинах, запобігання безпритульності та бездоглядності, надання адресної матеріальної допомоги у підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону дітям із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Проведення низки відповідних заходів в рамках акції триватиме до кінця жовтня.

З початку вересня службою у справах дітей та соціальними працівниками районного центру надання соціальних послуг, представниками органів опіки та піклування-виконкомів сільських рад та відділу освіти райдержадміністрації проведено рейди, під час яких спеціалісти побували у сім’ях з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах. Під час відвідування поговорили з батьками та дітьми про обов’язок батьків та право дітей на освіту, нагадали про відповідальність, яка наступає у разі пропусків уроків без поважних причин. Окрім цього темою для розмови з батьками стало жорстоке поводження з дітьми, паління та вживання спиртних та слабоалкогольних напоїв, крадіжки, а також перебування в нічний час поза межами дому без супроводу дорослих тощо.

Коментуючи результат рейду начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Наталія Нелюбіна наголосила на тому, що в цьому році вперше за останні 10 років маємо гарні результати. На початок навчального року не виявили жодної дитини, яка не навчається!

Слід зазначити, що в рамках проведення профілактичних рейдів на виконання заходів районної програми «Діти Каховщини» проведено акцію «Школярик» з метою підтримки дітей пільгових категорій та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах . під час якої понад 100 дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей отримали у якості подарунків набори шкільного приладдя На придбання канцтоварів для категорійних дітей із районного бюджету передбачена сума в розмірі 25­ тис. грн..

Додамо, в рамках акції «Урок» протягом вересень і жовтень відповідні служби проведуть зустрічі зі студентами професійно-технічних навчальних закладів з питань профілактики правопорушень та негативних звичок.

 

 

Корисні посилання