В районі проведено збори підприємців щодо ремонту доріг

12.09.2016 11:35:58
В районі проведено збори підприємців щодо ремонту доріг

Враховуючи неодноразові звернення ініціативної групи аграріїв щодо шляхів вирішення питання по проведенню ремонту доріг в районі, 08 вересня в приміщенні адмінбудівлі районної ради проведено збори підприємців району щодо вирішення даного питання.

В заході взяли участь: голова районної ради – Сергій Овчарук, заступник голови районної державної адміністрації – Надія Пурик, начальник Великоолександівської філії облавтодору – Володимир Кравченко, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільські, селищні голови, суб’єкти господарювання району в галузі промисловості, сільського господарства, оптової торгівлі та вантажних автомобільних перевезень.

Заступник голови районної державної адміністрації – Надія Пурик довела до відома присутніх інформацію про наявні проблемні питання щодо ремонту доріг в районі та практичні напрацювання щодо шляхів вирішення даних проблем. Зокрема, було наголошено про небезпеку перевезень дітей шкільними автобусами та хворих – бригадами швидкої медичної допомоги, про недостатнє фінансування дорожньої галузі в районі та проведену роботу щодо залучення коштів спонсорської допомоги та неодноразових безнадійних звернень до вищестоящих органів, депутатів та посадових осіб для вирішення даного питання.

Голова районної ради – Сергій Овчарук пояснив неможливість вирішення даних проблем за рахунок місцевого бюджету в зв’язку з критичною ситуацією щодо виплати заробітної плати з нарахуванням працівникам бюджетної сфери. Окрім того, очільник району озвучив присутнім відповідь обласної державної адміністрації на відповідне звернення депутатів районної ради з даного питання.

Сільськими, селищними головами озвучено проблемні питання недостатньої податкової бази для проведення заходів навіть лише з поточного ремонту автомобільних доріг комунального значення (не говорячи вже про співфінансування ремонтів доріг районного, обласного та загальнодержавного значення).

Начальник Великоолександівської філії облавтодору – Володимир Кравченко ознайомив присутніх про наявні проблемні питання функціонування та розвитку очолюваної організації та запропонував розглянути можливість відновлення роботи Високопільської філії облавтодору.

Нагадаємо: майже місяць тому, не чекаючи допомоги від влади та іноземних спонсорів голова фермерського господарства «Олена» – Заєць Володимир Миколайович за власний кошт (165 тис. грн) відремонтував частину автомобільної дороги загальнодержавного значення Т-22-07 загальною протяжністю майже 3,5 км.

Підводячи підсумки проведеного зібрання керівництвом районної державної адміністрації взято в роботу ряд пропозицій, які висловили учасники зустрічі та погодились в наданні посильної допомоги щодо ремонту доріг зі свого боку.

Корисні посилання