В районі відбудуться заходи з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту.

09.09.2015 11:05:36
В районі відбудуться заходи з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту.

18 вересня 2015 року о 9.00 год. на базі стадіону селища Високопілля відбудеться спортивне свято «Спорт-це мир» з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

У заході візьмуть участь керівництво районної державної адміністрації та районної ради, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи, учні загальноосвітніх навчальних закладів району, громадськість, ветерани спортивного руху. На святі буде підведено підсумки проведення в районі Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня, нагородження кращих команд та спортсменів спортивного року.
О 10.00 год. запрошуємо молодь допризовного та призовного віку показати свою фізичну підготовку та готовність до служби в лавах Збройних сил України, взяти участь у районній Спартакіаді допризовної молоді, яка включає біг на 100 м, крос на 3 км, підтягування на перекладині, метання гранати Ф-1 на дальність. Визначення переможців здійснюється згідно таблиці військового багатоборства.
О 11.00 год. відбудуться районні змагання з футболу «Шкіряний мяч» серед юнацьких шкільних збірних команд 2003-2005 років народження.

Корисні посилання