В районі відзначили День Збройних Сил України!

07.12.2016 16:45:31
В районі відзначили День Збройних Сил України!

6 грудня в Україні відзначається свято – День Збройних Сил України. Це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України.

В цей святковий день урочисті заходи відбулись і в Іванівському районі.

До військової частини, яка розташована на території Новомиколаївської сільської ради завітали перший заступник голови районної державної адміністрації С.Довбня, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Л.Шикуленко та начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації О.Бабіжаєва.

З вітальним словом до військовослужбовців звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Л.Довбня, який побажав військовослужбовцям: «Успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, богатирського здоров’я, звершення всіх мрій і побажань, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, миру та спокою на українській землі!» та начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації О.Бабіжаєва, яка вручила військовим цінний подарунок.

Комунальним закладом «Іванівський Центр дитячої творчості» спільно з Іванівською гімназією за участю військовослужбовців проведено пізнавально-розважальну гру «Козацькому роду немає переводу». Дві команди: «Гайдамаки», збірна учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, та команда військових «Атаман», нагадавши присутнім, що всі вони діти козацького роду, відважні і рішучі, розпочали «запеклий бій», але не кулаками, а дружно змагаючись.

Школярі та військові із задоволенням демонстрували сміливість і кмітливість у цікавих, насичених великим патріотичним підґрунтям конкурсах. Втому знімали музичними паузами. З дитячих вуст линули до глядачів пісні про неньку-Україну, про добро, яке має бути сильніше зла, про щасливе майбутнє Вітчизни.

Об’єктивний підсумок протистоянню двох команд підбило уважне журі. За підсумками проведених конкурсів у результаті перемогла дружба.

Наприкінці свята дівчатка вручили військовослужбовцям обереги та малюнки з листами, які передали учні району.

Команда «Гайдамаки» отримала від командування військових «Подяку» за участь у пізнавально-розважальній грі «Козацькому роду немає переводу».

Мешканці с. Балашове також привітали військовослужбовців, які розташовані на території Балашівської сільської ради. Після привітань військовим було запропоновано переглянути святкову розважальну програму.

З метою виховання патріотичних почуттів до рідної землі, дружби і взаємодопомоги, розвитку розумових і фізичних здібностей, кмітливості й спритності у загальноосвітніх навчальних закладах проведено ряд заходів: спортивні свята «Славимо Збройні Сили України», «Вітаймо дружно й урочисто Вітчизни рідної синів» (із залученням 6 воїнів-учасників АТО), змагання «Нумо, хлопці!», «Ми спортсмени, ми – козаки», спортивно-розважальну гру «Козацькі забави» (за участю військових, тимчасово дислокованих на території району), години спілкування «6 грудня – День Збройних Сил України», «Життя української армії», інформаційні години «Захист Батьківщини», «Вірні сини Батьківщини», виховні години «На варті Вітчизни», «Українська армія – школа мужності».

Корисні посилання