В районній державній адміністрації вітали працівників соціальної сфери Каховщини з професійним святом

04.11.2016 16:53:59
В районній державній адміністрації вітали працівників соціальної сфери Каховщини з професійним святом

Напередодні свого професійного свята у залі засідань районної державної адміністрації зібралися представники багатогалузевої сфери соціального захисту району. Привітати представників соціальних професій, на яких покладена нелегка місія щоденної допомоги людям, прийшли керівники району.

Душевними і теплими були побажання від голови районної державної адміністрації Валерія Салтикова, голова районної ради Тетяни Тертичної,  заступника голови районної державної адміністрації Ольги Вакулич.

У вітальних словах керівники району щиро подякували працівникам соціальної сфери за щоденну кропітку працю з реалізації державної соціальної політики, розв’язання соціальних проблем незахищених категорій громадян.

Наголошували на важливості та необхідності праці соціальних працівників, бо вона безпосередньо пов’язана з турботою про тих, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, про жителів району, які потребують допомоги. «Піклування про соціальний захист громадян -це відповідальна і почесна місія. До спеціалістів установ соціальної сфери сьогодні висовуються дуже високі вимоги. В чому б не полягала ваша робота, основна мета діяльності – допомога людям. Тисячі людей відчувають вашу турботу, увагу і доброзичливість, бо ви щодня допомагаєте їм справитися з нелегкими життєвими обставинами. Громадяни йдуть до вас із різними проблемами для того, щоб саме ви допомогли у їх вирішенні. Дякуємо вам за це і бажаємо, щоб ваш труд був оцінений по достоїнству державою».

Кульмінацією заходу стало відзначення кращих представників галузі. Від імені районної державної адміністрації були вручені подяки, грамоти, подарунки та  квіти.

За особові заслуги подяку Державної служби зайнятості отримала Закряченко Лілія Вікторівна- провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Каховського міськрайонного центру зайнятості.

Так, за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у у розв’язання проблем соціального захисту населення району, та з нагоди Дня працівника соціальної сфери відповідно до розпорядження голови РДА Почесними грамотами голови районної державної адміністрації нагородили:

Гончаренко Тетяну Миколаївну -головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунку пенсій Каховського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Херсонської області;

Мохову Ірину Юріївну -заступника начальника відділу обслуговування громадян Каховського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Херсонської області

Онищенко Людмилу Вікторівну- сестру господиню КУ Херсонської обласної ради «Каховський геріатричний пансіонат»;

Філенко Оксану Борисівну -головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунку пенсій Каховського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Херсонської області;

Андрєєву Ольгу Володимирівну-головного спеціаліста відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населенні РДА;

Дворецьку Ларису Йосипівну – головного спеціаліста відділу з питань праці та соціального обслуговування управління соціального захисту населенні РДА .

Подяки керівництва району отримали Волочнюк  Анастасія  Володимирівна, начальника відділу організації працевлаштування населення Каховського міськрайонного центру зайнятості та Новикова Ольга Сергіївна, провідний фахівець з питань зайнятості населення відділу активної підтримки безробітних Каховського міськрайонного центру зайнятості.

Особливі слова подяки прозвучали керівникам районних установ та організацій, що опікуються соціальними питаннями, оскільки робота установи цілковито залежить від професіоналізму її керівника. Було наголошено на важливості співпраці усіх соціальних служб, задля спільної мети – вчасної підтримки та допомоги усім, хто її потребує.

По завершенню офіційної частини, працівники та аматори сцени районного Будинку культури подарували присутнім святковий концерт. Окрасою заходу стали музичні подарунки народного аматорського вокального ансамблю “Червона калина” та солістки Валентини Нікітіної з піснями про світле кохання.

Корисні посилання