В РДА відбулося планове засідання комісії ТЕБ та НС

03.11.2016 14:19:44
В РДА відбулося планове засідання комісії ТЕБ та НС

02 листопада 2016 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Олександровича Шевченка відбулось планове засідання комісії ТЕБ та НС, на якому були розглянуті наступні питання: про посилення в районі пожежної та техногенної безпеки а осіннє-зимовий період 2016/17 року; про невідкладні заходи по ліквідації можливих наслідків надзвичайних ситуацій пов’язаних з погіршенням погодних умов; про планування та вжиття заходів реконструкції (капітального ремонту) системи каналізації с. Коробки та про заходи щодо попередження отруєнь дикорослими грибами.

З початку 2016 року в житловому секторі області сталось 2350 пожеж, на яких загинуло 33 особи. Основними причинами пожеж є необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей та інших опалювальних пристроїв, порушення правил експлуатації електроприладів.

Начальник Каховського міськрайонного управління ГУ ДСНУ України в Херсонській області Ігор Миколайович Берещенко детальним чином охарактеризував той перелік заходів, який необхідно вжити при плануванні підвищеного рівня пожежної та техногенної безпеки в побуті. «Планування та проведення місячника пожежної безпеки в житловому секторі та місцях масового скупчення людей протягом листопада 2016 року, із залученням міськрайонного управління ДСНС, структурних підрозділів районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, територіальних підрозділів Національної поліції є одним із найбільш дієвих заходів підвищення рівня пожежної безпеки.»- наголосив доповідач.

На засідання було запрошено голову Коробківської сільської ради Ігоря Сегляника, який поінформував про планування та вжиття заходів реконструкції системи каналізації, зазначивши, що проблеми функціонування системи відведення стічних вод в с. Коробки існують досить тривалий час. Той рівень послуг з водовідведення, який існує на даний час не відповідає не соціальним стандартам не екологічним нормам.

Комісією розглянуті шляхи в можливого вирішення даного питання.

Про трагедію, що сталась  в с. Василівка, де від отруєння дикорослими грибами загинуло три людини, дві з яких – діти, поінформував перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Шевченко. Учасниками засідання було обговорено причини трагедії, зійшовшись на думці, що вона не повинна повторюватись в наш час.

Прийнято рішення, в черговий раз, зобов’язати голів громад провести бесіди з населенням щодо попередження вживання в їжу отруйних грибів та можливі непоправні наслідки.

Корисні посилання