В с. Велетенському Білозерського району увічнили пам'ять загиблого учасника АТО Миколи Дудки

25.11.2016 10:58:41
В с. Велетенському Білозерського району увічнили пам'ять загиблого учасника АТО Миколи Дудки

23 листопада 2016 року на фасаді Велетенської загальноосвітньої школивстановлено меморіальну дошку на честь випускника школи Дудки Миколи Валентиновича. Саме у цей день йому мало б виповнитися 45 років.

5 лютого 2015 року Миколу Валентиновича мобілізували на службу в зону АТО бійцем 28-ої окремої механізованої бригади Одеського округу. Він пройшов основні «гарячі точки» зони АТО:Мар’їнку, Курахове, Северодонецьк та в одному з боїв, прикриваючи побратимів, не вберігся від ворожої кулі – отримав важке поранення в голову. Чотири місяці лікарі Львівського шпиталю боролися за його життя. Проте 10 березня 2016 року серце Миколи зупинилося.

В урочистому заході з нагоди відкриття пам’ятної дошки, крім учнів і працівників школи, взяли участь мама Миколи Дудки, його сестра Ірина, заступник директора департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації Павло Гавриш, начальник відділу освіти, молоді і спорту Білозерськоїрайонної державної адміністрації Світлана Колесніченко, завідувач сектору з питань внутрішьої та інформаційної політики апарату Білозерськоїрайонної державної адміністрації Андрій Незбай, начальник відділу з організації забезпечення діяльності Білозерськоїрайонної ради Тетяна Плевако, Кізомиський сільський голова Наталія Бандурист, а також представник благодійного фонду «Українські серця», завдяки якому була виготовлена дошка, Олег Баркаренко. Вони щиро дякували матері Миколи Дудки – Олександрі Прокопівні за виховання сина і закликали учнів школи, жителів села завжди пам’ятати про свого героя-земляка.vstanovlennya-doshki-4

Меморіальна дошка була освячена отцем Петром, який потім провів молебень за загиблого. Пам’ять про Миколу Дудку і всіх загиблих у зоні АТО вшанували хвилиною мовчання.

 

Корисні посилання