У школах Скадовського району проводять «Уроки мужності»

23.09.2014 17:30:00

У Шевченківській та Широківській загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів пройшли перші «Уроки мужності», на яких учителі розповідають учням про героїзм солдат, які зараз на Сході захищають Україну

У Шевченківській та Широківській загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів пройшли перші «Уроки мужності», на яких учителі розповідають учням про героїзм солдат, які зараз на Сході захищають Україну. Учні молодших класів Шевченківської ЗОШ писали листи та створювали малюнки пораненим воїнам. Естафету підхопили учні старших класів, які запросили на дебати громадськість села, вчителів, батьків. 
«Урок мужності» виявився цікавим, змістовним, і учні, і гості змогли висловити власні погляди щодо подій на сході України. Волонтерський загін «Добриня» Широківської ЗОШ вийшов з пропозицією про збір благодійних внесків для бійців Української Армії. З цією пропозицією педколектив школи звернувся до батьків та голови Широківської сільської ради. Учні загону виготовили скриньку і встановили її у місці масового перебування села. Уроки мужності в школах району будуть проходити протягом року. 

Корисні посилання