У школах Великолепетиського району завершується підготовка до нового навчального року

09.08.2013 23:21:00

На сьогодні у всіх школах Великолепетиського району завершуються поточні ремонтні роботи. Для їх проведення було придбано фарбу та інші необхідні матеріали на суму 91591 грн

На сьогодні у всіх школах Великолепетиського району завершуються поточні ремонтні роботи. Для їх проведення було придбано фарбу та інші необхідні матеріали на суму 91591 грн. Також у районі проводиться огляд-конкурс стану підготовки дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років. У всіх навчальних закладах району виконано великий обсяг робіт з проведення поточних ремонтів приміщень та упорядкування прилеглих до них територій. Значним підґрунтям у проведенні поточних ремонтів стала спонсорська та батьківська допомога. 
У дошкільних закладах району проведено поточні ремонти групових приміщень, системи опалення, водопостачання, санвузлів, з метою зменшення втрат теплової енергії та покращення температурного режиму проводиться часткова заміна вікон на металопластикові. Станом на 08 серпня 2013 року витрачено 61125 грн бюджетних коштів, 36052 грн – батьківської та спонсорської допомоги.
З метою активізації та вдосконалення діяльності дошкільних навчальних закладів щодо забезпечення оптимальних умов для організації ігрового середовища у районі серед дошкільних навчальних закладів запроваджено конкурс на кращий груповий майданчик, під час якого силами колективу та батьків облаштовано нові майданчики для проведення спортивних занять та прогулянок. На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича кожна дитина має відчувати комфорт у навчальному закладі, мати всі умови для всебічного розвитку.

Корисні посилання