В школах Каховського району проведено Олімпійський тиждень та Олімпійський урок

23.09.2016 10:55:47
В школах Каховського району проведено Олімпійський тиждень та Олімпійський урок

З метою пропаганди та розповсюдження олімпійських ідеалів та принципів, формування у молоді мотивацій до здорового способу життя з 08.09.2016р. по 18.09.2016р. у 25 загальноосвітніх навчальних закладах організований та проведений Олімпійський тиждень та Олімпійський урок, в якому взяли участь 9083 педагогів та учнів.

Для участі у проведенні заходу запрошувалися голови сільських рад, батьківський комітет, спортсмени району, які зверталися з промовою до учнів і доводили теоретичні знання про започаткування Олімпійських ігор, олімпійську символіку та розповідали про свій особистий спортивний шлях.

У всіх загальноосвітніх навчальних закладах під час проведення олімпійського уроку використовувалися олімпійські символи, ритуали: урочиста церемонія відкриття, підняття олімпійського прапора, складання присяги учасниками і суддями, церемонія нагородження та урочиста церемонія закриття.

У рамках заходу школярі мали можливість познайомитися з історією Олімпіад, олімпійського руху, досягненнями українських атлетів на Олімпіадах, подивитись відеофільми про українських олімпійців, інші медіа-презентації олімпійської тематики. Шкільні змагання з різних видів спорту пройшли у Семенівському НВК, Роздольненській, Мар’янівській, Дмитрівській, Дудчинській, Новокам’янській, Чорноморівській, Малокаховській, Тавричанській, Богданівській, Чорнянській, Василівській, Кам’янській, Червоноперекопській, Любимівській ЗОШ №1. Вікторини на спортивну тематику проведена у Дудчинській, Мар’янівській, Коробківській, Новокам’янській ЗОШ І-ІІІ ст.. У Семенівському НВК, Новокам’янській, Кам’янській, Любимівській ЗОШ №1 був проведений конкурс малюнків, плакатів, газет. Виставка друкованих видань на олімпійську тематику була оформлена бібліотекарями Кам’янської, Роздольненської, Малокаховської, Дудчинської, Дмитрівської, Чорноморівської ЗОШ І-ІІІ ст, Семенівського НВК.

Олімпійський урок засвідчив про великий інтерес учнів до фізкультури і спорту, олімпійського руху, бажання дітей до самовдосконалення.

Корисні посилання