У Скадовську діє спортивне містечко для всієї родини

11.06.2013 16:10:00

З 1 по 16 червня у Скадовську діє спортивне містечко для всієї родини. Він розташувався на центральній площі міста

З 1 по 16 червня у Скадовську діє спортивне містечко для всієї родини. Воно розташувалось на центральній площі міста. Девіз проекту: «Щаслива сім’я – квітуча країна». Організатори ставлять перед собою мету популяризувати традиційні сімейні цінності. Тому все, що тут відбувається, спрямоване на побудову кращих відносин між чоловіками та дружинами, а також між дітьми та батьками.
Спортмістечко функціонує кожен день і складається з безлічі секцій. Для любителів спорту встановлені два корти (для футболу і флорболу), тенісний стіл, сітка для бадмінтону. Для дітей працюють батути, намети з іграшками; проводяться тематичні уроки, діти своїми руками роблять вироби. Вечорами діє сімейний кінозал: передачі для дітей, музичні кліпи, сімейні програми, а також фільми. Поруч роздають тематичні листівки і брошури, в тому числі про небезпеки так званої гендерної політики та ювенальної юстиції.
Всі учасники спортивного містечка безкоштовно забезпечуються водою і необхідною медичною допомогою. Співорганізатором виступила Скадовська міськрада. Підтримку надають Скадовська райдержадміністрація та райрада. На відкритті спортмістечка був присутній мер міста Олександр Гавриш. Під час свого виступу він сказав: «Ми хочемо, щоб спортивне містечко працювало на цьому місці щороку. Адже тут популяризують здоровий спосіб життя і збереження духовних цінностей, що так важливо для підростаючого покоління. До того ж це відмінна можливість добре провести час разом всією сім’єю».

Корисні посилання