У Скадовську розпочались змагання з парашутного спорту “Юний авіатор України”

11.07.2013 19:27:00

10 липня на майдані Скадовського аероклубу відбулися урочистості з нагоди відкриття обласного зльоту з парашутного спорту “Юний авіатор України”

Скадовчани звикли до звуків злету літака зі спортсменами-парашутистами. Цього тижня польоти зачастили, готувалися команди юних підкорювачів неба до виступів на змаганнях. 
10 липня на майдані Скадовського аероклубу відбулися урочистості з нагоди відкриття обласного зльоту з парашутного спорту “Юний авіатор України”. До участі у змаганнях, крім команд Херсонської області, долучилися спортсмени з м. Кривого Рогу і Єнакієва.  
Міський голова Олександр Гавриш прийняв звіт про відкриття змагань від головного судді Володимира Покатилова. Відкриваючи урочистості, Олександр Васильович наголосив на визначній важливості проведення змагань з даного виду спорту, що гартують моральні та фізичні якості, вчать працювати у команді, довіряти плечу товариша і йти разом до перемоги, побажав доброго морського відпочинку у Скадовську, що також сприяє загартованості й доброму самопочуттю на новий навчальний рік. 
Державний прапор підіймали переможці минулорічного зльоту – команда з м. Голої Пристані.  
У програмі змагань: стрільба з пневматичної гвинтівки, метання м’яча, плавання, стрибки з парашутом, біг на 60 м, естафета, підтягування та віджимання, стройова підготовка. Змагання не з легких, вимагають доброї підготовки, тож і дух у командах справжній – військовий. Цього ж дня дівчати та хлопці приступили до виконання спортивної програми.

Корисні посилання