У Скадовську проходить ХІІ фестиваль повітряних зміїв «Кольорове небо»

07.08.2013 16:01:00

6 серпня у районному центрі відкрився 12-й традиційний фестиваль повітряних зміїв «Кольорове небо», котрий вже по праву може вважатися міжнародним. Цього року до Скадовського району прибуло 12 команд із Києва, Дніпропетровської, Миколаївської, Черкаської та Херсонської областей. Крім того, прибули гості з Російської Федерації, Республіки Білорусь та Франції

6 серпня у районному центрі відкрився 12-й традиційний фестиваль повітряних зміїв «Кольорове небо», котрий вже по праву може вважатися міжнародним. Цього року до Скадовського району прибуло 12 команд із Києва, Дніпропетровської, Миколаївської, Черкаської та Херсонської областей. Крім того, прибули гості з Російської Федерації, Республіки Білорусь та Франції. В якості гостя та поважного суді до нашого краю прибув із Бельгії член Міжнародного товариства повітряних зміїв Йоган ван Екхоут. 
Фестиваль триватиме тиждень. Учасники змагань покажуть свої моделі та запускатимуть їх у повітря в умовах прибережної та степової зони. Адже відомо, що саме у Скадовську ламінарні хвилі повітря унікальні для любителів та професіоналів повітроплавання.

Корисні посилання