У Скадовську пройшов Всеукраїнський новорічний турнір з боксу «Юні зірки»

30.12.2014 17:41:00

26 – 28 грудня 2014 року у м. Скадовськ в спортивній залі комунального закладу «Районний будинок культури» пройшов Всеукраїнський новорічний турнір з боксу «Юні зірки». Турнір організували та спільно провели дитячо-юнацька спортивна школа Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» м. Херсон та дитячо-юнацька спортивна школа Скадовської районної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»

26 – 28 грудня 2014 року у м. Скадовськ  в спортивній залі комунального закладу «Районний будинок культури» пройшов Всеукраїнський новорічний турнір з боксу «Юні зірки». Турнір організували та спільно провели дитячо-юнацька спортивна школа Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» м. Херсон  та дитячо-юнацька спортивна школа Скадовської районної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».
У змаганнях взяли участь команди з міст Полтава, Мелітополь, Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, Херсон, Гола  Пристань, Цюрупинськ, Скадовськ, Чернівці, Кобиляки та с. Великі  Копані.  Всього 72 учасники 1999 – 2003 років народження.
Під час урочистого відкриття змагань, Юрій Бобилєв у своєму привітальному слові до юних спортсменів, тренерів та вболівальників зазначив, що спорт не тільки пропагує здоровий спосіб життя і служить зміцненню здоров’я населення, а ще і розвиває і формує у молоді та підлітків почуття відповідальності, впевненості, прагнення перемоги, почуття дружби та взаємопідтримки. І особливо важливо, що ці юні і талановиті діти повинні вже зараз вчитись любити свою рідну батьківщину, коли вона переживає такі складні часи. 
Учасники змагань, натхненні словами голови райдержадміністрації і завдяки високому рівню підготовки, продемонстрували найкращі бійцівські якості і тому кожен бій був яскравим та видовищним. Велика кількість вболівальників, які були присутні на заході, отримали справжнє задоволення і щиро вітали кожного з учасників боїв.
За результатами змагань переможцями стали : у ваговій категорії 33 кг.  – Ковальов Ростислав (м. Дніпродзержинськ); у ваговій категорії 35,5 кг. – Нерода Анатолій (м. Кривий Ріг), Дядюн Микита (ДЮСШ ХОО ФСТ «Спартак» м. Херсон); у ваговій категорії 37 кг. – Лякішев Андрій (м. Мелітополь); у ваговій категорії 38,5 кг. – Соколовський Данііл (м. Гола Пристань); у ваговій категорії 40 кг.  – Чубукін Олексій (с. Великі Копані); у ваговій категорії 43 кг. – Лупенко Євген (м. Кривий Ріг), Петренко Сергій (м. Кривий Ріг), Гришко Микола (м. Скадовськ), Цесаренко Олександр (м. Херсон); у ваговій категорії 44,5 кг. – Турчанінов Ратмір (м. Чернівці); у ваговій категорії 46 кг. – Шмідт Максим  (м. Скадовськ); у ваговій категорії 60 кг.  – Дрига Сергій (с. Великі Копані); у ваговій категорії 62 кг. – Пронь Андрій (м. Херсон); у ваговій категорії 66 кг. – Гела Владислав (м. Кобеляки); у ваговій категорії 68 кг. – Грудковський Клим (ДЮСШ ХОО ФСТ «Спартак» м. Херсон); у ваговій категорії 72 кг. – Канюка Микита (м. Полтава).
Щиро вітаємо переможців та призерів змагань і бажаємо їм наступних яскравих перемог!

Корисні посилання