У Скадовську провели семінар-нараду з соціальними працівниками

07.10.2013 23:22:00

Мета семінару-навчання – мобілізувати зусилля служб та організацій району, які здійснюють соціальну роботу та навчитися правильно взаємодіяти в кризових ситуаціях4 жовтня 2013 року у рамках Нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» у Скадовському районному центрі зайнятості відбувся семінар – навчання для фахівців із соціальної роботи. У заході взяли участь перший заступник Скадовської районної державної адміністрації Кулюк Віталій Миколайович та керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, які займаються питанням реалізації соціальної політики відносно різних категорій населення.

Мета семінару-навчання – мобілізувати зусилля служб та організацій району, які здійснюють соціальну роботу та навчитися правильно взаємодіяти в кризових ситуаціях.

У ході семінару було обговорено хід реалізації у районі соціальних ініціатив Президента України з питань виплат матеріальної допомоги, оздоровлення, державної підтримки новонародженим дітям та їх матерям, дітям – сиротам та сім’ям, які виховують дітей-інвалідів.

Фахівці із соціальної роботи дізнались, що у центрі соціальної реабілітації для дітей-інвалідів «Надія» виховується 21 дитина, які перебувають на денній, цілодобовій та амбулаторній формі навчання. А у 2014 році заплановано створення кімнати матері та дитини. 

За інформацією керівництва районної центральної лікарні, стало відомо, що за останні півроку у пологовому будинку міста Скадовськ на світ з’явилось 377 немовлят, а 17 жінок, які народили, стоять на обліку як малозабезпечені сім’ї та продовжують отримувати допомогу з боку районного центру соціальних служб.

Корисні посилання