У Скадовській школі №2 відкрили Площу гідності і слави

24.11.2014 18:40:00

21 листопада 2014 року у Скадовській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 було відкрито Площу гідності і слави, яка увібрала в себе пам’ять про тих, хто зробив значний внесок у розвиток державності

21 листопада 2014 року у Скадовській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 було відкрито Площу гідності і слави, яка увібрала в себе пам’ять про тих, хто зробив значний внесок у розвиток державності, і увесь біль про тих, хто своє власне життя поклав на олтар захисту гідності України, тих кого можна назвати справжніми синами Батьківщини. 
Кожний учнівський колектив обрав в історії минулій і прийдешній образи тих, хто є символами героїзму, мужності і справжньої гідності. Героями для учнів стали воїни-випускники шкіл Бєліков Віталій та Олійник Анатолій, які віддали своє життя за  державність України. У своїх словах до присутніх заступник командира батальна «Збруч» Прокопчук Віталій звернув увагу учнів на необхідність усвідомлення того, що Україна переживає вирішальний час, коли змінюється історія, коли стверджується державність. Безцінним подарунком для школи стали фотографії перебування волонтерів району в зоні АТО.
Наймолодші учні школи передали воїнам солодощі та запропонували приєднатися до акції «Думки про Україну». На Стіні думок про Україну в хвилини тривоги залишили свої записи учні школи та почесні гості. Площа слави, що була відкрита у школі в майбутньому поповниться славетними іменами. А в найближчий час обов’язково буде прикрашена лавровою гілкою перемоги України у змаганні за свою державність.

Корисні посилання