У Скадовському районі 20 пенсіонерів займаються лікувальною фізкультурою

12.09.2013 00:29:00

Починаючи з 2011 року, 20 пенсіонерів два рази на тиждень займаються лікувальною фізкультурою з досвідченим тренером-медичною сестрою Тетяною Мойсюк

Справжнє задоволення від фізичного навантаження можна отримати у відділенні соціально-побутової адаптації Скадовського територіального центру соціального обслуговування. Починаючи з 2011 року, 20 пенсіонерів два рази на тиждень займаються лікувальною фізкультурою з досвідченим тренером-медичною сестрою Тетяною Мойсюк. Лікувальна фізкультура – метод, що використовує засоби фізичної культури з лікувально-профілактичною метою для більш швидкого і повноцінного відновлення здоров’я та попередження ускладнень захворювання. 

Такий шейпінг пенсіонерам потрібен як повітря. Кажуть, після занять почуваються значно молодшими і здоровішими. Гімнастичні вправи для пенсіонерів – найкращі ліки.
«Ми знаємо, що хворіти не можна – ліки дорогі», – каже пенсіонерка Шкуро Любов. Влітку займаємось фізкультурою на свіжому повітрі узбережжя, а взимку – в спортивній залі. Із великим задоволенням відвідуємо заняття, тому що крім гарного самопочуття отримуємо ще й спілкування і масу позитивних емоцій.
Одне з таких занять відвідала начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Сухоруких Галина, яка зазначила, що на сидіння під під’їздом у цих пенсіонерів просто не вистачає часу: їх розклад розписаний по хвилинах. І проблема, чи є життя після пенсії, їх не хвилює. 
Ці люди вдячні державі за надану можливість займатися фізкультурою з допомогою кваліфікованих фахівців центру.

Корисні посилання