У Скадовському районі 60 учнів взяли участь у велопробігу

12.09.2013 16:54:00

10 вересня 2013 року за ініціативи начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Смирнової Галини вперше у районі проведено велопробіг школярів міста «Молодь – за здоровий спосіб життя»

Згідно з Указом Президента України про день фізкультури та спорту та на виконання Нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» щодо розвитку фізичної культури та спорту у Скадовському районі проходить тиждень фізичної культури та спорту.                

10 вересня 2013 року за ініціативи начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Смирнової Галини вперше у районі проведено велопробіг школярів міста «Молодь – за здоровий спосіб життя».
60 учнів-активістів своєю акцією довели, що бути сучасним підлітком – не легко, тим більше дуже важко вирішувати проблеми, які постають перед особистістю у юному віці. Здоровий спосіб життя – це коли живеш і радієш кожній миті, коли є бажання творити. Це і фізична активність, і загартовування, і збалансоване харчування, і повноцінний сон, і психічне здоров’я. Але головне – це погляд на життя в цілому.
З привітальним словом до учасників велопробігу звернулася Смирнова Галина, яка вказала, що проведена акція «Молодь – за здоровий спосіб життя» спрямована на формування системи життєвих принципів здорового способу життя, привернення уваги дорослих до проблем молоді та спроба довести, що життя  цікаве, коли ти здоровий!
Стартував велопробіг біля районної дитячо-юнацької спортивної школи. Потім учасники велопробігу проїхали вулицями міста Скадовська, зробивши зупинки в усіх міських загальноосвітніх школах, школі-інтернаті, Центрі дитячої та юнацької творчості та міжшкільному навчально-виробничому комбінаті.
Фінішною зупинкою стала районна державна адміністрація. Делегована група учасників велопробігу передала звернення учнів заступнику голови районної державної адміністрації Анатолію Розумному. У ньому йшлося про недопущення розміщення рекламної продукції тютюнових і горілчаних виробів у закладах торгівлі, що розташовані поблизу шкіл. Учні виступають за популяризацію духовних, моральних надбань, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, підвищення правової культури молоді. Також школярі пропонують провести в районі акцію «Заміни цигарку на цукерку» і сподіваються, що дорослі їх підтримають. 

Корисні посилання