У Скадовському районі експонується тематична виставка «Забуттю не підлягає»

20.11.2014 17:53:00

З 15 по 29 листопада 2014 року з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій експонується тематична виставка «Забуттю не підлягає»

З 15 по 29 листопада 2014 року з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій експонується тематична виставка «Забуттю не підлягає», на якій представлено документи, фотоматеріали, речі 20-30 років минулого століття, спогади очевидців тих подій.
Першими з тематичною виставкою мали змогу ознайомитись бійці батальйону «Збруч», які цими днями завітали до краєзнавчого музею. У виставковій залі бійці роздивлялися плакати, на яких представлений документальний та фотоматеріал про голодомор в Україні в різні роки. Особливо зацікавились хлопці подіями тих часів на Cкадовщині. Не залишили байдужими військових фотографії із зображенням трагічного минулого українського народу.
В ці дні оглянули виставку та прослухали тематичні екскурсії учні ЗОШ №2, вихованці дитячого дошкільного закладу «Червона шапочка», відвідувачі оздоровчих закладів та місцеві мешканці. 22 листопада 2014 року, до Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій, у Скадовському краєзнавчому музеї буде проведено «день відкритих дверей». В цей день в експозиційних залах музею будуть запалені свічки пам’яті. 

Корисні посилання