У Скадовському районі формують заявки на отримання безвідплатної фінансової допомоги в рамках реалізації програми «Кусаноне»

14.11.2013 19:17:00

У Скадовському районі органи місцевого самоврядування формують заявки на отримання безвідплатної фінансової допомоги в рамках реалізації програми «Кусаноне», яку надає Уряд Японії

На виконання ініціатив Президента України Віктора Януковича 12 листопада 2013 року проведено засідання постійно діючої наради з питань взаємодії районної державної адміністрації з органами місцевого самоврядування, у якій взяли участь представники виконкомів місцевих рад, керівники структурних підрозділів Скадовської районної державної адміністрації та інших місцевих органів влади. Одним із питань, що обговорювалось на зазначеному засіданні, було розроблення та надання проектів та програм органами місцевого самоврядування на конкурсний відбір 2014 року, а також формування заявок на отримання безвідплатної фінансової допомоги в рамках реалізації програми «Кусаноне», яку надає Уряд Японії.
У зв’язку з цим заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Розумний зауважив: «Виконкомам місцевих рад необхідно підготовити проекти для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2014 року». При цьому він окреслив основні напрями проектів, за рахунок яких можна вирішити нагальні проблеми територіальних громад району: модернізація мереж тепло-, водо-, газо- та електропостачання, запровадження інноваційних механізмів збору, вивозу та утилізації сміття, впровадження проектів оснащення комунальних установ устаткуванням з використанням технологій енерго- та ресурсозбереження, розвиток зеленого туризму у сільській місцевості та інші.
Потенційним учасникам грантової допомоги по проектах людської безпеки програми «Кусаноне»  може бути будь-яка некомерційна організація. Єдина вимога – це повинна бути неприбуткова організація, що виконує основні проекти розвитку. За цією програмою безвідплатна фінансова допомога надається закладам охорони здоров’я, дошкільної освіти, місцевим неурядовим організаціям. Після жвавого обговорення було прийнято рішення щодо формування відповідного переліку пропозицій для участі у зазначених проектах.

Корисні посилання