У Скадовському районі йде підготовка до Дня Конституції України

26.06.2013 19:39:00

У Скадовському районі планується на День Конституції України задіяти чимало дітей та молоді, свято прикрасить національна атрибутика, пісні, які символізують Україну

У Скадовському районі планується на День Конституції України задіяти чимало дітей та молоді, свято прикрасить національна атрибутика, пісні, які символізують Україну. У Скадовську 27 червня у сквері Тараса Шевченка, біля підніжжя Великого Кобзаря, відбудуться урочистості з нагоди державного свята. Нагадаємо, що у районі неодноразово проходило засідання організаційного комітету з підготовки заходу.
Довідка
28 червня 1996 года Верховна Рада України прийняла Конституцію України – першу Конституцію незалежної української держави. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність та стало найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Відповідно до Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом – Днем Конституції України.

Корисні посилання