У Скадовському районі майже 4 тис. дітей відвідують позашкільні гуртки

26.11.2013 21:27:00

Позашкільною освітою у районі охоплено 1233 учня, що становить більше 27% від загальної кількості дітей шкільного віку та 2694 дитини займаються у 195 гуртках за інтересами, що на 15% більше, ніж минулого року

Позашкільною освітою у районі охоплено 1233 учня, що становить більше 27% від загальної кількості дітей шкільного віку та 2694 дитини займаються у 195 гуртках за інтересами, що на 15% більше, ніж минулого року. Гуртковою роботою охоплено 3927 учнів, що складає 87% від загальної кількості школярів.
 
В контексті соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича “Діти – майбутнє України”, з метою виявлення обдарованих, талановитих дітей, 20 листопада 2013 року в дитячій бібіліотеці пройшов підсумковий захід творчого проекту “Поетична скарбниця”.
У фінальному етапі мистецького проекту взяли участь близько 50 учнів загальноосвітніх закладів району. Журі визначило найкращих та відзначило популярність поетичного слова серед підростаючого покоління, бажання вивчати твори класиків української літератури.  
Присутні були захоплені виступами учнів Скадовської гімназії Дмитра Шулікова та Єрохіної Катерини. Журі відзначило артистизм та виконавську майстерність Соловйової Маргарити з Скадовської ЗОШ №2 і Дудченко Єлизавети, учениці Ульянівської ЗОШ.  
 
Вітаючи учасників конкурсу, перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій Миколайович Кулюк зауважив, що: “Такі заходи дітям дуже подобаються і виховують у них почуття прекрасного, осмислення краси художнього слова, дають можливість удосконалити мистецтво живого мовлення як джерело збагачення національної культури України”.  
Проведений захід, виявив нових обдарованих учнів, що із задоволенням долучаються до прекрасного через поетичне слово та популяризують літературну спадщину українських митців.

Корисні посилання