У Скадовському районі розпочали роботу 17 пришкільних таборів відпочинку

04.06.2014 19:03:00

02 червня 2014 року у Скадовському районі розпочали роботу 17 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням

02 червня 2014 року у Скадовському районі розпочали роботу 17 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням. 
         
У цьому році в них відпочиватиме 1172 дитини, в тому числі – 32 дитини-сироти та позбавлених батьківського піклування, 252 дитини з багатодітних і малозабезпечених сімей, 37 дітей, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи, 580 – талановитих та обдарованих учнів.
    
Протягом 18 днів діти відпочиватимуть на морі, свіжому повітрі, розучать девізи, створять емблеми табору та загонів. На них чекають екскурсії та походи, інтелектуальні ігри-квести, театралізовані вистави, козацькі розваги та багато цікавих заходів, які дадуть змогу цікаво та змістовно відпочити в таборі.
         
Основним завданням пришкільних таборів відпочинку – навчити дітей діяти у колективі, розвиток дитячого самоврядування, виявлення інтересів, захоплень дітей, навчити правилам здорового способу життя, вивчення флори і фауни рідного краю, правилам поведінки в природі, закріплення знань, умінь, навичок, набутих дітьми на заняттях гуртків, підвищити спортивну майстерність учнів, закріпити знання з історії рідного краю та ін.
         
«Теплі сонячні дні завжди були найкращим періодом для відпочинку, а добре організоване літнє оздоровлення дітей – запорука їх успіхів упродовж наступного навчального року. Тому бажаю всім дітлахам, щоб літній відпочинок приніс лише радість і  задоволення, бо усміхнені та веселі діти – гарантія щасливого майбутнього нашої країни», – зазначила начальник відділу освіти,молоді та спорту Галина Смирнова.

Корисні посилання