У Скадовському районі розпочато благодійний марафон «Діти – Янголи Миру»

08.11.2014 00:22:00

У загальноосвітніх навчальних закладах Скадовського району розпочато благодійний марафон «Діти – Янголи Миру». Ідея марафону полягає в можливості кожної дитини висловити свою думку стосовно військових дій та закликати всіх до миру на українській землі!

У загальноосвітніх навчальних закладах Скадовського району розпочато благодійний марафон «Діти – Янголи Миру». Учасники марафону: учні, лідери молодіжних та дитячих громадських організацій, батьки, педагоги. Ідея марафону полягає в можливості кожної дитини висловити свою думку стосовно військових дій та закликати всіх до миру на українській землі! Своє звернення учасники реалізовують у різноманітній формі: флешмоби, малюнки, авторські вірші, патріотичні пісні. Зняті матеріали викладають у соціальних мережах.
Вихованці дошкільних навчальних закладів та учні початкових класів направили у військові частини Херсонської області та на прикордонні блокпости свої малюнки та листівки для підтримки морально-вольового духу військовослужбовців України. «Наші діти своїм талантами, самі виборюють своє майбутнє! Вони подають приклад нам, дорослим, як потрібно боротися за мир і захищати нашу рідну державу, і це дає нам велике сподівання на те, що на нас чекає надзвичайно добре, мирне, незалежне майбутнє», – зазначив перший заступник голови Скадовської районної державної адміністрації Анатолій Розумний.
У межах благодійного марафону стартує Всеукраїнська освітянська акція «ЛАНЦЮГ МИРУ». У ній беруть участь освітні заклади, творчі колективи, дитячі центри, громадські та благодійні організації України. Акція висвітлюється у ЗМІ, зокрема шляхом проведення зйомок у зазначених закладах. Маємо глибоку надію та сподіваємося, що матеріали скадовських дітей ввійдуть до цієї акції.

Корисні посилання