У Скадовському районі забезпечують ефективність зайнятості населення

13.12.2013 19:18:00

10 грудня 2013 року відбулося засідання за «круглим столом» на тему: «Стимулювання створення робочих місць і забезпечення ефективності зайнятості населення» в рамках соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича

10 грудня 2013 року відбулося засідання за «круглим столом» на тему: «Стимулювання створення робочих місць і забезпечення ефективності зайнятості населення» в рамках соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, спрямованих на провадження активної політики зайнятості населення та створення нових робочих місць. На засіданні, яке проходило під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Анатолія Розумного, були присутні керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, управління пенсійного фонду України в Скадовському районі, Скадовського районного центру зайнятості, керівники підприємств та приватні підприємці району. 
Заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Розумний відзначив: «Питання легалізації та створення робочих місць є важливим напрямком в роботі районної державної адміністрації. Сьогодні в районі зайнятість населення в основному формується за рахунок оздоровчої зони, сфери послуг та торгівлі, що не в повній мірі задовольняє потреби в працевлаштуванні безробітних громадян. У зв’язку з цим, сьогодні спільними зусиллями нам необхідно вжити відповідних заходів щодо створення робочих місць в галузях реального сектору економіки – агропромисловому виробництві, галузі переробки, транспорту та будівництва. Цим ми забезпечимо гарантоване працевлаштування та відповідну заробітну плату мешканцям району».
На засіданні перед присутніми з інформацією щодо створення робочих місць та прогнозів на 2014 рік виступила начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Галина Сухоруких, а заступник директора Скадовського районного центру зайнятості Олександр Скряга поінформував присутніх щодо діючих програм фінансової підтримки роботодавців, які створюють нові робочі місця. В обговоренні питань подальшого створення робочих місць жваву участь взяли всі присутні суб’єкти підприємництва. Підводячи підсумки заходу, заступник голови районної державної адміністрації Анатолій  Розумний наголосив на необхідності подальшої активізації проведення інформаційно–роз’яснювальної роботи серед роботодавців стосовно доведення вимог чинного законодавства з питань працевлаштування, що слугуватиме додатковим стимулом для створення нових робочих місць.

Корисні посилання