У Скадовському районі звернули увагу на аспекти адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх

19.12.2013 23:49:00

17 грудня 2013 року в Приморській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з зацікавленими службами було проведено засідання за ”круглим столом“ на тему:”Аспекти адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх“З метою профілактики бездоглядності дітей,  запобігання втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність  17 грудня 2013 року в Приморській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з зацікавленими службами було проведено засідання за ”круглим столом“  на тему:”Аспекти адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх“ з учнями 7-11 класів навчального закладу. В заході взяв участь перший заступник голови районної державної адміністрації  Віталій Кулюк, який у своєму виступі зазначив: ”Нові соціальні ініціативи  Президента України Віктора Януковича зорієнтовані на покращення захисту й розвитку сім’ї та кожної дитини. Однією із причин скоєння правопорушень та злочинів неповнолітніми є неналежне виконання батьками своїх батьківських обов’язків. Діти з таких сімей стають на шлях злочинності та правопорушень. Проблем у дитячому середовищі багато,  звести їх до мінімуму – наше спільне завдання,  а профілактика і тільки профілактика допоможе подолати у районі  дитячу  злочинність“.   
    
Начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації ознайомила  присутніх із станом  дитячої злочинності в районі та відповідальністю батьків за неналежне виконання обов’язків по утриманню, навчанню та  вихованню дітей.
   
В.о. начальника сектору кримінальної міліції у справах дітей Скадовського РВ УМВС України в Херсонській області роз’яснила дітям аспекти адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх.
   
Методист відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації звернула  увагу на відповідальність батьків відповідно  до Закону України «Про освіту».
   
Головний спеціаліст служби у справах дітей районної державної адміністрації провела усне тестування учнів щодо їх орієнтування в аспектах адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх та роздала учасникам заходу пам’ятки, порадивши перевірити свої знання  Законів України «Про заборону паління в громадських місцях», «Про  власність»,  Правил дорожнього руху, Правил користування громадським транспортом,  Правил поведінки в громадських місцях під час перегляду на класних виховних заходах фільму «Казкові герої в країні  прав та обов’язків».
   
З великою зацікавленістю учні школи  взяли активну участь у заході  та  з задоволенням відповідали на запитання дорослих. 

Корисні посилання