У Скадовському районі обговорили необхідність упорядкування торгівлі овоче-баштанною продукцією

05.08.2013 21:10:00

05 серпня поточного року відбулось виїзне засідання робочої групи з обстеження об’єктів торгівлі, громадського харчування, надання платних послуг, послуг з тимчасового розміщення (проживання) та розваг, до основних функцій якої, зокрема, належить і безпосереднє вжиття заходів щодо припинення торгівлі у не встановлених місцях та без наявності відповідних для цього дозвільних документів

05 серпня поточного року відбулось виїзне засідання робочої групи з обстеження об’єктів торгівлі, громадського харчування, надання платних послуг, послуг з тимчасового розміщення (проживання) та розваг, до основних функцій якої, зокрема, належить і безпосереднє вжиття заходів щодо припинення торгівлі у не встановлених місцях та без наявності відповідних для цього дозвільних документів.
Основною метою проведення нинішнього виїзного засідання, у зв’язку із початком масового збору, стала необхідність упорядкування торгівлі овоче-баштанною продукцією, вирощеною місцевими фермерами та громадянами вздовж автошляху Гола Пристань – Скадовськ з північної сторони від с.Михайлівка.
Сезонна торгівля цими видами продукції саме у цьому місці має свою тривалу історію та здійснюється протягом багатьох останніх років. Однак, сьогодні цьому питанню приділено особливу увагу, адже ситуація, що склалася з торгівлею вздовж автошляху, становить неабияку загрозу для безпеки дорожнього руху та може призвести до непередбачуваних наслідків. Адже саме ця траса на сьогодні є найбільш коротким шляхом руху автотранспортних засобів до курортних населених пунктів району, якими перевозиться значна кількість відпочиваючих, переважна більшість з яких діти.
З метою виправлення ситуації, забезпечення вільного та безпечного руху автотранспорту, а також створення відповідних умов місцевим сільгоспвиробникам по реалізації власноруч вирощеного врожаю баштанних культур, членами робочої групи безпосередньо на місці було розглянуто декілька варіантів місць розташування великовантажного автотранспорту, власники яких закуповують продукцію у місцевих виробників.
За результатами візуалізації на місцевості та подальшого обговорення, яке відбулося в приміщенні Михайлівської сільської ради, було рекомендовано перенести існуюче місце торгівлі від автошляху на відстань не менше 100 метрів у західному напрямку.
У зв’язку з цим сільському голові с.Михайлівка рекомендовано невідкладно провести відповідну роз’яснювальну роботу з місцевим населенням та власниками автотранспорту щодо запропонованого варіанту виправлення ситуації та перенести торгівлю у безпечне місце, забезпечивши при цьому щоденне прибирання відповідної території. Крім того, сільському голові вказано на необхідність спільно з місцевими фермерами та підприємцями розглянути питання щодо організації стаціонарного місця торгівлі цією продукцією з південної сторони від населеного пункту, де є для цього відповідні можливості.

Корисні посилання