У Скадовському районі обговорили шляхи розвитку громадської активності

22.11.2013 21:20:00

На виконання завдань та доручень Президента України у Скадовському районі обговорили шляхи розвитку громадської активності

На виконання завдань та доручень Президента України та за ініціативи Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 20 листопада 2013 року у приміщенні районного центру зайнятості населення відбулась зустріч за «круглим столом». Обговорити тему про шляхи розвитку благодійної, волонтерської діяльності та інші форми громадської активності зібралися представники громадських організацій району, керівники окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації та фізичні особи-підприємці.
Відкриваючи засідання «круглого столу», перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Кулюк зазначив, що Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності налагодження ефективної взаємодії громадських організацій з органами місцевої влади та органами місцевого самоврядування. Сьогодні на території району зареєстровано 9 громадських організацій, 8 благодійних фондів і 111 профспілкових організацій. Але, на превеликий жаль, не всі вони виявляють свою активну громадську позицію.
Присутній директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Денис Стеценко відмітив, що йому імпонує активність та небайдужість учасників «круглого столу». Він наголосив, що лише об’єднавши зусилля влади та громадськості, можна досягти результату. А також зазначив, що хотілося б побачити у складі громадських організацій не лише пересічних громадян, але щоб і представники бізнесу активно долучалися до громадського життя району.
Підводячи підсумки зустрічі, Віталій Кулюк підкреслив: «Сьогодні завдання влади на місцях – створення комфортних умов для ефективного громадського контролю за діяльністю влади усіх рівнів. А, отже, ми чекаємо вашої підтримки, ваших ідей і готові до спільної діяльності». Учасники «круглого столу» одноголосно вирішили розробити та затвердити спільні заходи на 2014 рік, продовжувати зустрічатися не рідше одного разу на квартал, розширювати коло та реалізовувати практику обговорення виконаних ініціатив та планів на майбутнє. 

Корисні посилання