У Скадовському районі обговорили умови проживання та харчування дітей в оздоровчих закладах

07.08.2013 16:20:00

06 серпня 2013 року в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України на засіданні координаційної ради перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Кулюк наголосив, що головним питанням порядку денного є хід оздоровчої кампанії влітку 2013 року та дотримання вимог щодо умов проживання та харчування дітей у дитячих оздоровчих закладах

Розпочавши засідання районної координаційної ради з оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків, яке відбулось 06 серпня 2013 року, в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Кулюк наголосив, що головним питанням порядку денного є хід оздоровчої кампанії влітку 2013 року та дотримання вимог щодо умов проживання та харчування дітей у дитячих оздоровчих закладах.
Він підкреслив, що цього року Міністерством соціальної політики України поставлено завдання охопити не менше 80% дітей країни відпочинком та послугами оздоровлення, а тому, аби досягти поставленої мети, район має відповідально поставитися до вимог держави. На виконання цього рішення в районі оздоровлено 687 та охоплено відпочинком – 3801 дітей або 92% дітей шкільного віку. 
У першу чергу проводиться оздоровлення дітей із соціально вразливих категорій, малозабезпечених і багатодітних родин, позбавлених батьківського піклування. Про проведену роботу та перспективи щодо направлення дітей на оздоровлення доповідали керівники  структурних підрозділів, на яких покладено дане завдання. 
В ході засідання начальник управління держсанепідслужби доповів про епідеміологічну ситуацію в оздоровчих закладах, де основна увага приділяється організації повноцінного якісного харчування дітей у відповідності до норм, передбачених постановою Кабінету Міністрів України, здійснюється контроль за надходженням продуктів харчування при обов’язковій наявності сертифікатів якості. 
Наприкінці засідання Віталій Кулюк закликав учасників заходу та відповідальних осіб вжити заходів на покращенні показників оздоровлення дітей з метою виконання поставленого державою завдання – оздоровити не менше 40% дітей країни, звернути увагу на безпеку перебування дітей на території закладів.

Корисні посилання