У Скадовському районі відвідали громадян, які були свідками голодомору

22.11.2014 00:30:00

За ініціативи голови Скадовської районної державної адміністрації Юрія Бобилєва в день Гідності та Свободи 21 листопада 2014 року було відвідано вдома громадян, які були свідками голодомору та поділилися спогадами про те, як в дитячому віці потерпали від голоду

За ініціативи голови Скадовської районної державної адміністрації Юрія Бобилєва в день Гідності та Свободи 21 листопада 2014 року було відвідано вдома громадян, які були свідками голодомору та поділилися спогадами про те, як в дитячому віці потерпали від голоду. 
Голова районної державної адміністрації вручив ветеранам продуктові набори, цікавився їх проблемами. Також подякував їм за самовіддану працю по відбудові зруйнованого війною народного господарства і запевнив, що в районі будуть вживатися відповідні заходи по вирішенню всіх проблемних питань стосовно людей похилого віку. День пам’яті жертв голодоморів – важлива подія для всіх небайдужих до людської долі, для всіх, хто виступає проти репресій. У районі на теперішній час налічується 1075 чол., які пережили голодомор 1932-1933 років.

Корисні посилання