У Скадовському районі підвищують рівень соціального захисту ветеранів війни

01.11.2013 17:13:00

Напередодні відзначення 69 річниці визволення України та Скадовського району від фашистських загарбників відбулися зустрічі керівництва району з ветеранами війни та праці, на яких йшлося про виконання завдань Президента України щодо поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни

Напередодні відзначення 69 річниці визволення України та Скадовського району від фашистських загарбників відбулися зустрічі керівництва району з ветеранами війни та праці, на яких йшлося про виконання завдань Президента України щодо поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни. Підсумком цих зустрічей стало проведення 31 жовтня 2013 року «круглого столу» за участю керівництва району, керівників структурних підрозділів та активу районної ради ветеранів.
Під час проведення заходу заступником голови районної державної адміністрації Анатолієм Розумним було зазначено: “За останні роки чимало зроблено, щоб змінити стан справ на краще, прийнято низку законодавчих актів, спрямованих на розв’язання найгостріших соціальних проблем, ключовим завданням залишається реалізація соціальних ініціатив Президента України щодо підвищення рівня соціального захисту ветеранів війни, інвалідів та малозабезпечених громадян з метою покращення якості їх життя”.
За інформацією начальника управління праці та соціального захисту в районі проживає 3649 ветеранів праці та 1441 ветеранів Великої Вітчизняної війни та учасників бойових дій. З метою покращення їх життя, виявлення проблем, соціальними працівниками територіального центру соціального обслуговування проводилися подвірні обходи. В ході обстежень, складалися акти, в яких висвітлювалися проблемні питання, вжито заходів щодо їх вирішення. З початку поточного року проведено 1175 подвірних обходів та було надано 5181 різних видів допомоги на суму 282,0 тис. грн. На особливому контролі – своєчасне надання ветеранам передбачених законодавством пільг та забезпечення інвалідів з числа ветеранів війни та праці засобами пересування, протезно-ортопедичними виробами та санаторно-курортним лікуванням. 
Головним лікарем центру первинної медико-санітарної допомоги присутніх було поінформовано про створення 4 лікарняних палат для ветеранів, відбувається постійний нагляд за тим, щоб вони завжди були забезпечені якісним лікуванням, необхідними ліками. Підводячи підсумки зустрічі, Анатолій Розумний запевнив, що будуть вжиті відповідні заходи щодо вирішення нагальних потреб ветеранів та подякував за щире спілкування зауважив, що для влади немає важливішого завдання, ніж гідно подбати про достойне життя ветеранів.

Корисні посилання