У Скадовському районі надано житло та соціальна допомога 27 переселенцям зі східних областей України

19.06.2014 17:40:00

17 червня під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Розумного Анатолія відбулася нарада з питань підтримки громадян, які виїжджають з Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, Луганської та Донецької областей

17 червня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Розумного Анатолія відбулася нарада з питань підтримки громадян, які виїжджають з Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, Луганської та Донецької областей.
  
Під час наради обговорили шляхи розв’язання соціально-побутових проблем переселенців, працевлаштування цієї категорії людей, медичного обслуговування, забезпечення їм умов для нормальної життєдіяльності тощо.
За словами заступника начальника управління праці та соціального захисту населення на сьогоднішній день в районі перебуває 27 переселенців зі східних областей України. Всі вони тимчасово розміщені в оздоровчому закладі Пансіонат «Південний».         
З метою відшкодування коштів за проживання громадян та надання матеріальної допомоги переселенцям, вносяться зміни до районної програми «Поліпшення  життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2011-2014 роки».
Анатолій Григорович закликав керівників відповідних служб оперативно реагувати на всі звернення, адже питання перебуває на державному контролі. «Ми повинні забезпечити нашим громадянам належний рівень соціального захисту незалежно від місця їх проживання».
Він зауважив, що потрібна чітка взаємодія всіх служб, а кожна ситуація має розглядатися індивідуально. Також закликав керівників зорієнтувати колективи на особливу роботу з тими громадянами, які прибувають із Донецької та Луганської областей, адже людям довелося побувати фактично в зоні військових дій.
На переконання заступника голови райдержадміністрації важливо, що всі служби тримають ситуацію на контролі і в районі вживаються всі заходи щодо належного соціального захисту та підтримки громадянам, які приїхали з Автономної Республіки Крим та м.Севастополя, а також і зі східних областей України. Відтак, робота у цьому напрямку продовжується.

Корисні посилання