У Скадовському районі проведуть газопровод до села Хатки

03.07.2013 19:15:00

У Скадовському районі розроблена та затверджена програма розвитку та вдосконалення газорозподільної системи Скадовського району до 2020 року

У Скадовському районі розроблена та затверджена програма розвитку та вдосконалення газорозподільної системи Скадовського району до 2020 року. Ще у 2011 році було заплановано будівництво міжсільського підвідного газопроводу до села Хатки та будівництво розподільчих газопроводів по селу Хатки. Але у зв’язку з відсутністю фінансування щодо газифікації населених пунктів Скадовського району дане питання не вдавалося вирішити. 
Завдяки особистому втручанню голови Скадовської районної державної адміністрації Єгора Устинова питання зрушило з місця.
Відповідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 червня 2013 року №285 «Про надання згоди на розроблення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки» надано дозвіл під будівництво міжселищного газопроводу середнього тиску від села Малоолександрівка до села Хатки Птахівської сільської ради Скадовського району.
Тепер у мешканців села Хатки є технічна можливість, щоб до 24 серпня 2013 року “Дня незалежності України” і у їхніх домівках з’явився «блакитний вогник», який зігріє їхні оселі.

Корисні посилання