У Скадовському районі провели ярмарок вакансій

27.06.2013 16:20:00

26 червня 2013 року в рамках реалізації в регіонах завдань, доручень Президента України щодо сприяння забезпеченню молоді першим робочим місцем у приміщенні Скадовського районного центру зайнятості проведено ярмарок вакансій для шукачів роботи

26 червня 2013 року в рамках реалізації в регіонах завдань, доручень Президента України щодо сприяння забезпеченню молоді першим робочим місцем у приміщенні Скадовського районного центру зайнятості проведено ярмарок вакансій для шукачів роботи. Захід відбувся за сприяння голови Скадовської районної державної адміністрації Єгора Устинова та проводився з метою задоволення потреб роботодавців району у робочій силі.
З вітальним словом до учасників заходу звернувся заступник директора Скадовського районного центру зайнятості Олександр Скряга, який побажав представникам закладів та приватним підприємцям укомплектувати вакантні місця, а тим, хто шукає роботу, знайти її. Присутнім було надано інформацію щодо реалізації законодавчих актів з даного питання та заходів, які здійснює служба зайнятості для сприяння працевлаштуванню молоді на перше робоче місце. 
При наданні молодій людині першого робочого місця роботодавцю компенсуються фактичні витрати в розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за відповідну особу. У Державному бюджеті України на 2013 рік передбачено 25 млн грн для відшкодування витрат роботодавців за працевлаштованих на перше робоче місце молодих осіб.
  
У ярмарку взяли участь 5 роботодавців району, які запропонували шукачам роботи понад 20 вакансій сезонного характеру. Учасники заходу отримали інформацію про послуги, які надає служба зайнятості роботодавцям та шукачам роботи. Представники підприємств надали розширену інформацію про характер роботи, режим роботи, умови оплати та праці. А безробітні особи мали можливість спілкуватися з роботодавцем індивідуально. 
Проведення подібних заходів сприяє покращенню співпраці центру зайнятості з роботодавцями щодо задоволення їх кадрових потреб, а також надає можливість безробітним у найкоротші терміни знайти роботу. 

Корисні посилання