У Скадовському районі проводиться робота щодо легалізації трудових відносин

10.10.2013 16:50:00

Протягом дев’яти місяців 2013 року спеціалісти управління Фонду взяли участь у 38 рейдах робочої групи по легалізації робочих місць

З метою залучення додаткових коштів до бюджету Пенсійного фонду України для фінансування пенсійних виплат робота по легалізації трудових відносин знаходиться на постійному контролі в управлінні Пенсійного фонду України в Скадовському районі. Як зазначила начальник управління Фонду Олена Кожуковська: “Це не тільки додаткові кошти, а насамперед соціальний захист людей, які згодні працювати на будь-яких умовах, не враховуючи свою соціальну незахищеність сьогодні та в майбутньому”.

Протягом дев’яти місяців 2013 року спеціалісти управління Фонду взяли участь у 38 рейдах робочої групи по легалізації робочих місць. Під час рейдів обстежено 360 суб’єктів господарської діяльності та виявлено 240 неоформлених працівників. За зазначений період для проведення 33 засідань відповідних комісій, які діють при Скадовській РДА, підготовлені та надані матеріали по 167 суб’єктах господарювання де заробітна плата виплачується нижче законодавчо встановленого розміру. Матеріали по цих суб’єктах господарювання також направлені до контролюючих органів. За результатами вжитих заходів, до бюджету Фонду за 9 місяців поточного року надійшло 72,6 тис.грн.

З початку року спеціалістами управлінням проведено 59 зустрічей в трудових колективах, 8 засідань «круглих столів» з керівниками підприємств, організацій та установ району, 14 спільних зустрічей з соціальними партнерами у ході яких обговорювались питання дотримання чинного трудового та пенсійного законодавства.

Під час проведення роз’яснювальної роботи розповсюджено 4006 інформаційних листівок та буклетів щодо легалізації трудових відносин. В районній газеті «Чорноморець» опубліковано 4 статті з зазначеного питання.

Робота з цих питань і в подальшому залишається одним з пріоритетних напрямків діяльності управління Фонду.

Корисні посилання