У Скадовському районі ведуться перевірки щодо легалізації трудових відносин

05.07.2013 19:39:00

Заробітна плата – одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, підприємців та держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення

Заробітна плата – одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, підприємців та держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення. Тому, робота по легалізації заробітної плати, як і раніше, залишається одним із провідних напрямів роботи Скадовської районної державної адміністрації.
Для виявлення прихованої зайнятості та забезпечення соціального захисту населення в районі ведеться робота щодо офіційного оформлення трудових відносин та легалізації виплати заробітної плати.
Так 04 липня 2013 року робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проведено чергову перевірку суб’єктів господарювання щодо використання нелегально найманих працівників.
З початку року робочою групою проведено 22 рейди, під час яких обстежено 250 суб’єктів підприємницької діяльності, що розташовані на території району. За результатами виявлено 145 фактів порушення законодавства про працю, де наймані працівники працюють без належного оформлення. Легалізовано трудові відносини з 134 працівниками тобто укладено трудові договори між працівником та фізичною особою. 
Під час кожної перевірки активно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед роботодавців – суб’єктів підприємницької діяльності щодо відповідальності за нелегальну зайнятість та виплату заробітної плати, податків із доходів фізичних осіб та внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Корисні посилання