У Скадовському районі розглянули стан реалізації проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту»

02.08.2013 23:00:00

31 липня поточного року на робочій нараді заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Розумний проінформував присутніх про стан реалізації проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту» в районі

З метою виконання в районі доручення Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула від 26 квітня 2013 року щодо реалізації проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту» 31 липня поточного року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Анатолія Розумного відбулась робоча нарада, у якій взяли участь голови виконкомів місцевих рад, керівники суб’єктів надання адміністративних послуг в районі і начальник поштового відділення Центральне м.Скадовськ Херсонської дирекції УДППЗ «Укрпошта».
Наразі затверджено Регламент взаємодії між Скадовською районною державною адміністрацією і Херсонською дирекцією УДППЗ «Укрпошта» щодо забезпечення спрощеного доступу громадян, суб’єктів господарювання до адміністративних послуг. Анатолій Розумний проінформував присутніх про стан реалізації проекту в районі, а також зазначив, що відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 липня 2013 року №340 «Про реалізацію в районі проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту», до переліку адміністративних послуг, які надаються через відділення поштового зв’язку району, включено 25 послуг.
На зазначені послуги розроблені відповідні технологічні картки, які враховують участь у їх наданні працівників поштових відділень, а також етапи опрацювання безпосередньо суб’єктами надання адміністративних послуг із зазначенням термінів виконання кожного етапу. Ці технологічні картки передано до Херсонської дирекції УДППЗ «Укрпошта» для подальшого розміщення на інформаційних стендах у кожному поштовому відділенні району. 
Крім того, на зазначених стендах буде також розміщено інформаційні та технологічні картки на кожну з 25 адміністративних послуг, що містять вичерпну інформацію щодо переліку документів необхідних для отримання послуги. Зважаючи на це, працівник поштового зв’язку не в праві вимагати від заявника будь-які інші документи, не зазначені в переліку. Заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Розумний в ході наради надав доручення головам виконкомів місцевих рад провести серед сільського населення широку інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань надання адміністративних послуг, які включені до зазначеного переліку.
З 01 серпня 2013 року проект «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту» розпочинає свою роботу в Скадовському районі. З цього дня мешканці району зазначені послуги можуть отримувати за місцем проживання. Для цього вони безпосередньо матимуть змогу звернутися до місцевого поштового відділення, заповнити  всі необхідні бланки та заяви, які разом з необхідними документами, будуть направлені суб’єкту надання відповідної послуги, опрацьовані та у визначені терміни надійдуть на відповідне поштове відділення, де будуть вручені заявнику.

Корисні посилання