У Скадовському районі вирішують як подовжити курортний сезон

11.07.2013 00:06:00

09 липня відбулося чергове засідання робочої групи з опрацювання стратегічного плану розвитку “Скадовщина курортно-туристична”

09 липня відбулося чергове засідання робочої групи з опрацювання стратегічного плану розвитку “Скадовщина курортно-туристична”. Проект зі стратегічного планування відбувається за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного Фонду “Відродження”. 
Залучаючи різні верстви населення району, фахівців розвинутих галузей, представників громадськості до здійснення досліджень та соціально-економічного аналізу, консультанти програми Лариса Оленковська та Володимир Проскурін представили на обговорення проект стратегії розвитку міста. 
У проекті розглядається комплексний підхід до розвитку міста Скадовська як курорту у системі рекреаційної зони району із залученням аграрного сектору, транспортної системи, соціальних галузей та ін. 
За основні напрямки розвитку території обрано – подовження курортного сезону з квітня по листопад; розвиток зелених агротехнологій та технологій відновлення джерел енергії для забезпечення здорового відпочинку; створення умов для розвитку інфраструктури та залучення інвестицій. 
Стратегія передбачає максимальне наповнення курортно-туристичної галузі завдяки використання місцевих природних можливостей, розвитку екологічного туризму та широкій цілорічній культурній програмі. Оновлення пляжів і створення архітектурного ансамблю, здорове харчування і розвиток переробних потужностей, якісне життєзабезпечення і водночас маркетингова рекламація стануть гідними напрямками для розвитку не лише міста, а й залучатимуть потужності багатьох галузей, розвинутих у районі. 
Стратегія направлена на об’єднання територіальних громад, впровадження через цільові програми, шляхом укладання угод та іншого з метою досягнення позитивних економічних та соціальних змін.

Корисні посилання