У Скадовському районі відбулося засідання за «круглим столом» на тему: «Реалізація інвестиційних проектів в Скадовському районі як шлях забезпечення ефективної зайнятості населення»

18.06.2014 21:10:00

17 червня відбулось засідання за «круглим столом» на тему: «Реалізація інвестиційних проектів у Скадовському районі як шлях забезпечення ефективної зайнятості населення» пройшов за ініціативи Скадовської районної державної адміністрації та Скадовського районного центру зайнятості

17 червня відбулось засідання за «круглим столом» на тему: «Реалізація інвестиційних проектів у Скадовському районі як шлях забезпечення ефективної зайнятості населення» пройшов за ініціативи Скадовської районної державної адміністрації та Скадовського районного центру зайнятості. 
У залі засідань РЦЗ зібралися представники органів виконавчої влади та її територіальних підрозділів, роботодавці, підприємці та безробітні, які бажають вирішити питання працевлаштування шляхом започаткування власної справи. 
      
Заступник голови РДА Анатолій Розумний ознайомив присутніх із загальною ситуацією в економіці району та навів приклади успішної реалізації інвестиційних проектів, які забезпечують реальне створення нових робочих місць та збільшили надходження коштів до місцевих бюджетів.  Анатолій Григорович зазначив, що основна мета засідання – забезпечення дієвої співпраці та соціального діалогу між районною державною адміністрацією, службою зайнятості, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо забезпечення стабільного економічного розвитку району, активізації ринку праці та забезпечення добробуту населення.
      
Директор Скадовського центру зайнятості Євгенія Небрат зупинилася на тих соціальних послугах, які надає служба зайнятості роботодавцям та стимулюють їх до створення нових робочих й забезпечення ефективної зайнятості.
     
Начальник ПФУ у Скадовському районі Олена Кожуковська у своєму виступі наголосила на тому, що легальні трудові відносини – запорука майбутньої пенсії.
    
Заступник начальника Скадовської ОДПІ Олена Єфімова ще раз нагадала про систему оподаткування та податкові пільги для роботодавців, а начальник Скадовського відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків Микола Карауш застережив про необхідність дотримання вимог охорони праці на новостворених підприємствах. З реальними цифрами щодо інвестицій зовнішньоекономічної діяльності Скадовського району ознайомила начальник відділу статистики району Наталія Кулюк.
        
Власним досвідом поділилися присутні роботодавці, які успішно реалізують інвестиційні проекти в районі. Зокрема, із впровадження джерел альтернативної енергетики: Ігор Ноздрачов (ТОВ «Соларенерго» сонячна електроенергетика), Анатолій Власенко (ТОВ «Вінкрафт Україна», вітрова електроенергетика) та переробної промисловості: Микола Гамайло (ТОВ «Меркурій», переробка овочів).
Засідання за «круглим столом» пройшло у форматі діалогу. Присутні висловили своє бачення проблем і дійшли висновку, що сьогодні надзвичайно важливим є об’єднання зусиль усіх, хто бере участь у формуванні соціально-економічної стратегії розвитку та реалізації державної політики зайнятості в районі. Перш за все  для вирішення питань, пов’язаних із розширенням сфери застосування праці, створенням конкурентоспроможних робочих місць, збалансуванням попиту і пропозиції робочої сили з урахуванням пріоритетних напрямів розвитку економіки району, забезпечення легальної продуктивної зайнятості населення. І запорукою успіху у цьому є постійна співпраця служби зайнятості з органами влади, роботодавцями та соціальними партнерами.

Корисні посилання