У Скадовському районі відбувся практикум з формування освітньої компетенції

26.06.2013 16:10:00

У червні 2013 року відбувся практикум на тему «Моніторинг якості навчальних досягнень та результати педагогічної роботи як основа формування освітньої компетенції»

У червні 2013 року відбувся практикум на тему «Моніторинг якості навчальних досягнень та результати педагогічної роботи як основа формування освітньої компетенції». У ході роботи головним спеціалістом відділу освіти, молоді та спорту Скадовської районної державної адміністрації та методистами комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» були окреслені нові підходи до якості освіти. 
Темою практикуму стало обговорення результатів проведеного моніторингу рівня навчальних досягнень учнів району та постійне відстеження ходу процесів за чітко визначеними показниками. Було зазначено, що основними завданнями підсумкової роботи є організація збирання інформації (адміністративний контроль, успішність та якість знань за семестр, навчальний рік за результатами ДПА та ЗНО), організація обробки і введення інформації (систематизація отриманої інформації, розробка рекомендацій) та створення інформаційного банку даних для педагогів району. 
Результат за предметами, рейтинг класів по паралелям та базовими предметами, низька успішність, визначення раціональності педагогічних засобів та методів, передбачення та аналіз причин невідповідності заявленим результатам, пошук резервів підвищення ефективності навчального процесу. Учасники тренінгу підсумували, що тільки постійне, організоване спостереження за навчально-виховним процесом із метою зіставлення наявного стану з очікуваними результатами дасть можливість підвищити якість освіти.

Корисні посилання