У Скадовському районі посилюють соціальний та медичний захист ветеранів війни

31.10.2013 21:28:00

На виконання у регіонах завдань Президента України щодо поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни у Скадовському районі відбуваються зустрічі з ветеранами війни та праці

На виконання у регіонах завдань Президента України щодо поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни у Скадовському районі відбуваються зустрічі з ветеранами війни та праці. 30 жовтня голова районної державної адміністрації Андрій Євстратов завітав до найповажніших за віком жителів села Новомиколаївка – учасників Великої Вітчизняної війни з нагоди 69-ї річниці визволення України та 70-ї річниці визволення Скадовщини від фашистських загарбників. 
У бесіді з ветеранами очільник району наголосив: “Соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича спрямовані на посилення соціального захисту пенсіонерів, підвищення розміру пенсій, надання конкретної допомоги літнім людям”. Також Андрій Євстратов побував у місцевій лікарській амбулаторії. Під час знайомства із закладом, голова вивчив умови перебування пацієнтів, зокрема, ветеранів та людей похилого віку.
      
Голова району наголосив, що сьогодні в районі відпрацьовується питання створення дата-центру (електронної бази всіх медичних закладів та даних про пацієнтів) та зазначив, що найближчим часом буде вирішено питання придбання пільгових ліків для гіпертоніків в одній з сільських аптек. Як побажання, завідуюча амбулаторією зауважила, що місцевим жителям дуже зручно отримувати максимум медичних послуг, не виїжджаючи зі свого населеного пункту. Голова районної державної адміністрації також ознайомився з матеріально-технічною базою сільського будинку культури, з проблемами щодо його утримання. Ним були запропоновані конкретні шляхи вирішення даних проблемних питань. 

Корисні посилання