У Скадовському районі посилюють турботу до 88 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

16.12.2013 18:43:00

Виконуючи завдання Президента України Віктора Януковича в районі постійно приділяється увага щодо посилення турботи до 88 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, поліпшення їх соціально-побутового, транспортного, санаторно-курортного обслуговування

Виконуючи завдання Президента України Віктора Януковича в районі постійно приділяється увага щодо посилення турботи до 88 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, поліпшення їх соціально-побутового, транспортного, санаторно-курортного обслуговування.
 
З метою покращення соціального захисту зазначеної категорії громадян продовжується відповідна робота щодо роз’яснення норм чинного законодавства. За необхідністю, управлінням праці та соціального захисту населення та територіальним центром соціального обслуговування надається клопотання до відповідних організацій та установ для вирішення їх нагальних потреб. Соціальними працівниками територіального центру в результаті подвірних обходів виявлено 6 малозабезпечених, одинокопроживаючих ліквідаторів, яким з початку року надано різних видів допомоги на суму 2,2 тис. грн.
5 чоловік перебуває на надомному обслуговуванні, до яких двічі на тиждень приходять соціальні робітники територіального центру та надають життєво необхідні соціально-побутові послуги: готують їжу, доставляють продукти харчування та ліки додому за кошти підопічних, прибирають житло, допомагають у веденні домашнього господарства. 
З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України з 1 січня 2013 року внесено зміни до ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС», згідно якого громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи мають можливість самостійно вибрати оздоровчий заклад. З початку року, згідно отриманих путівок 9 ліквідаторів перебували на санаторно-курортному лікуванні.
Сьогодні в залі засідань районної державної адміністрації проведено урочисті збори, присвячені Дню учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. На цьому заході були присутні учасники ліквідації, керівники районної влади та місцевого самоврядування, представники структурних підрозділів районної державної адміністрації.
  
Голова районної державної адміністрації Андрій Євстратов у своєму виступі сказав: «З глибокою повагою ми згадуємо працівників станції, щиро вдячні всім Вам – учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи за героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.» та наголосив, що якби не ліквідатори, то наслідки вибуху на ЧАЕС могли стати ще масштабнішими, побажав їм міцного здоров’я і запевнив, що в районі будуть вживатися відповідні заходи по вирішенню всіх проблемних питань. Очільник району вручив Почесні грамоти та відзначив Подяками 8 ліквідаторів аварії на ЧАЕС. 

Корисні посилання