У Скадовському районі відновлена мережа дошкільних навчальних закладів

01.10.2013 21:57:00

За останні два роки у районі відновлено сталу мережу дошкільних навчальних закладів, підвищено показник охоплення дітей дошкільною освітою, який становить 84%

За останні два роки у районі відновлено сталу мережу дошкільних навчальних закладів, підвищено показник охоплення дітей дошкільною освітою, який становить 84%. Про позитивні досягнення в сфері розвитку дошкільної освіти наголосила начальник відділу освіти, молоді та спорту Галина Смирнова. На виконання нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» щодо забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти та розширення мережі дошкільних навчальних закладів 25 вересня 2013 року у відділі освіти проведено «круглий стіл» за темою «Забезпечення доступної, якісної та сучасної дошкільної освіти у Скадовському районі у рамках завдань Президента України».  
Нагальним завданням кожного керівника дошкільного навчального закладу сьогодні має стати питання соціального захисту вихованців, створення інформаційного простору, забезпечення комп’ютерізації дошкільних навчальних закладів. Звертаючись до учасників засідання Галина Смирнова звернула увагу присутніх на доцільності та актуальності обговорення даної теми, а також зауважила, що саме дорослі повинні докласти максимум зусиль, аби діти у дошкільних установах району почували себе щасливими та здоровими, а також мали можливість отримувати якісні знання та оволодівати відповідними навичками.
  
Завідуючі дитячих садочків ділилися досвідом розвитку інтелектуальних і творчих здібностей у дітей – робота у центрах навчальної діяльності, ігрова гімнастика, анімаційні студії, а також залученням бюджетних та позабюджетних коштів на розвиток дошкільних навчальних закладів. Учасники круглого столу одностайно підтримали ідею про запровадження «Курсу Дошкілля» у кожному  дошкільному навчальному закладі, що стане важливим підґрунтям модернізації інформаційно-освітнього простору дошкільної освіти, забезпечить прозорість та доступність показників розвитку дошкільної освіти до батьківської громадськості району. Учасниками зібрання стали голови сільських та селищних рад, завідуючі дошкільними навчальними закладами.

Корисні посилання