У Скадовському районі введено в експлуатацію будівельний об’єкт альтернативної енергетики

05.08.2013 18:56:00

У с.Володимирівка було введено в експлуатацію будівельний об’єкт альтернативної енергетики (вітроелектростанція). Побудована сонячна електростанція в смт Лазурне

У с.Володимирівка було введено в експлуатацію будівельний об’єкт альтернативної енергетики (вітроелектростанція). Побудована сонячна електростанція в смт Лазурне. Проведені роботи по капітальному ремонту адміністративних будівель районного центру та капітальний ремонт Скадовського районного будинку культури. У Скадовському районі ведеться постійна робота по залученню інвестицій у будівельну галузь та освоєнню бюджетних коштів передбачених на проведення ремонтних робіт. Сума освоєних коштів за перше півріччя склала 398,672 тис.грн.
Будівельники ПАТ «ПМК – 156» використовують позитивні кліматичні умови та ведуть роботи по ремонту покрівель соціальних об’єктів. Виконуючи план служб житлово-комунального господарства по підготовці до опалювального сезону 2013/14 років та підготовки до осінньо-зимового періоду, проводиться робота по ремонту покрівель ЗОШ №2 та Скадовського районного Будинку культури. 
У ході робочої поїздки заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Житченка  було оглянуто хід роботи по ремонту з установки щитових вікон та облаштування відливів на ЗОШ №2 та ремонту покрівлі районного Будинку культури вул. Комунарів, 66. На ремонт ЗОШ виділено з місцевого бюджету 82 тис. грн, а на  ремонт покрівлі районного Будинку культури з обласного бюджету виділені кошти у розмірі 165 тис. грн. Здійснюються роботи з ремонту рулонної покрівлі в один шар з установленням аераторів та улаштуванням оцинкованих відливів. По темпам введення робіт  будівельна галузь не стоїть на місці і розвивається.

Корисні посилання