У Скадовському районі зареєстровано об'єднану державну податкову інспекцію

17.06.2013 16:08:00

У Скадовському районі офіційно зареєстрована Скадовська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходов у Херсонській області

У Скадовському районі офіційно зареєстрована Скадовська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Херсонській області. Про це повідомляє прес-служба державної податкової інспекції.
Створення місцевих органів Міністерства доходів і зборів України почалось у цьому місяці. Так, Скадовська об’єднана державна податкова інспекція утворена шляхом об’єднання ДПІ у Скадовському районі та Чаплинської МДПІ.
Проте, дану реорганізацію в системі податкової сфери клієнти практично не відчують, оскільки податкові інспекції та Центри обслуговування платників податків залишились працювати за тією ж адресою.
«Всі адміністративні послуги, як і раніше, будуть надаватися платникам податків та суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності вчасно і якісно». Також незмінним залишився режим роботи і основні контакти податкової інспекції», – пише прес-служба ДПІ.

Корисні посилання