У Скадовському районному центрі «Надія» відбувся «День відкритих дверей»

04.12.2013 22:05:00

3 грудня 2013 року, в Міжнародний день інвалідів, у Скадовському районному центрі «Надія» відбувся «День відкритих дверей»

3 грудня 2013 року, в Міжнародний день інвалідів, у Скадовському районному центрі «Надія» відбувся «День відкритих дверей». До дітей завітали з щирими привітаннями та подарунками  керівники  районної державної адміністрації, районної та міської рад, спонсори, шефи, керівники підприємств міста, представники різних релігійних конфесій, батьки, волонтери та представники шкіл. 
Ознайомившись з умовами проживання та виховання хворих дітей у закладі, голова районної державної адміністрації Андрій Євстратов зазначив: «Ми і надалі братимемо активну участь в створенні найкращих умов перебування для наших дітей у центрі «Надія» та в забезпеченні  всім необхідним, що полегшить життя маленьких громадян України та дозволить їм відчути себе рівними серед рівних». 
На святі панувала атмосфера радості, любові, доброзичливості та сімейного затишку. Діти були задоволені великою кількістю подарунків, що принесли всі запрошені, та у відповідь показали їм заздалегідь підготовані художні номери і зроблені своїми руками подарунки. 
Нагадаємо, що вихованці «Надії» та їх батьки дуже вдячні всім, хто залишається не байдужим до їхньої долі, хто опікується їхніми дітьми, адже надання їм щоденної підтримки, й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові. 
Довідка. Центр соціальної реабілітації «Надія» працює з 2001 року і на цей час досяг значних успіхів. Сьогодні в ньому створені всі умови для  коригування порушень розвитку дітей-інвалідів з тяжкими фізичними та психічними вадами, навчання їх основним соціальним та побутовим навичкам, розвитку здібностей.
Керуючись виконанням нових ініціатив президента України Віктора Януковича, спеціалісти закладу постійно працюють над створенням  передумов для інтеграції хворих дітей у суспільство без відриву їх від сім’ї з залученням до участі у реабілітаційному процесі батьків та інших членів сім’ї, впроваджують в свою роботу сучасні інноваційні методи виховання та навчання. На цей час в закладі перебуває 21 дитина  віком від 2,5 до 17 років.

Корисні посилання