В Скадовську провели "Свято об’єднаної країни і єдиного народу"

22.01.2015 13:05:42
В Скадовську провели

22 січня 2015 року в районному будинку культури відбулися урочисті заходи до Дня Соборності України. У святкуванні взяли участь очільники влади району, трудові колективи, організації і підприємства міста, громадськість.


   
З визначним державним святом і 96-ою річницею проголошення Акта Злуки привітав присутніх голова районної державної адміністрації Юрій Бобилєв. Зокрема, Юрій Бобилєв зазначив, що урочистий акт єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки став символом віковічного прагнення нашого народу жити у єдиній соборній незалежній державі.

«Сьогодні, як і колись, український народ відстоює ідею єдності та територіальної цілісності держави. Ми знову йдемо нелегким шляхом, виборюючи право на свободу і волю – одвічні прагнення наших пращурів та мрії українського народу. Але наша єдність та взаємна підтримка неодмінно стануть запорукою довгоочікуваної перемоги. Нехай розум і любов об′єднають всіх на шляху до здійснення високої мети – процвітання соборної, демократичної, могутньої України» – зазначив очільник району.
 
Учасники мітингу поклали квіти до погруддя Т.Г. Шевченка та пам’ятного знаку «Небесній сотні» – борцям на українську державу. Аналогічні заходи пройшли в населених пунктах району.
    
У навчальних закладах району організовано перегляд тематичних фільмів, проведено науково – практичні конференції, засідання за «круглим столом», бесіди та години спілкування, на розгляд яких винесені питання про історичне значення проголошення Акта злуки українських земель.

Учні загальноосвітньої школи №2 організували патріотичний флеш-моб «Україна єдина, соборна та незалежна».

Корисні посилання