У с.Новоолександрівка Каланчацького району приділяють особливу увагу дошкільній освіті

28.04.2014 20:18:00

23 квітня 2014 року в Новоолександрівській сільській раді відбулось виїзне засідання колегії районної державної адміністрації, її роботою керував голова райдержадміністрації Іван Гончарський

23 квітня 2014 року в Новоолександрівській сільській раді відбулось виїзне засідання колегії районної державної адміністрації, її роботою керував голова райдержадміністрації Іван Гончарський.
 
Новоолександрівська сільська рада ґрунтовно підготувалась до проведення засідання колегії райдержадміністрації, перед початком її учасникам були представлені до огляду об’єкти соціальної сфери села: дитячий дошкільний заклад, фельдшерсько-акушерський пункт, загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів та будинок культури. 
 
На колегії було розглянуто та обговорено питання:
– про підсумки виконання районного бюджету та місцевих бюджетів району за І квартал 2014 року;
– про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства, енергетики району, об’єктів соціально-культурної сфери в осінньо-зимовий період 2013/14 року та завдання щодо підготовки до опалювального сезону 2014/15 року;
– про роботу по виконанню в районі актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій та стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах районної державної адміністрації, районних службах і виконкомах сільських та селищних рад по реалізації контрольних документів за підсумками І кварталу  2014 року;
– про роботу районної державної адміністрації з виконання актів і доручень Президента України по реалізації державної кадрової політики;
– про забезпечення надходжень до місцевого бюджету та вжиття  заходів по скороченню податкового боргу Каланчацьким відділенням Скадовської ОДПІ.
 
Активну участь в обговоренні шляхів наповнення місцевих бюджетів та роботи підтримки ЖКГ взяли Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук, сільські голови рад: Новопавлівської — Віктор Труба, Олександрівської — Андрій Лабушний, Новокиївської — Олена Нещасна, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та підприємств району.
 
Із інформацією про соціально-економічний розвиток с. Новоолександрівка виступила сільський голова Наталія Яцишина, яка зупинилась на досягненнях і проблемах громади. Гордістю села є дошкільний заклад, який працює стабільно. На даний час три групи відвідує 55 малят, проте цього року через брак коштів у сільському бюджеті виникли деякі проблеми у його функціонуванні.   
 
Учасники колегії зазначили, що виїзні засідання декілька років не проводилися, що у свою чергу негативно позначилося на взаємодії райдержадміністрації з органами місцевого самоврядування. 
 
Відновлення такої форми роботи засвідчило про те, що очільник району проявляє серйозну зацікавленість у вирішенні завдань, які стоять перед конкретною громадою.
 
Підбиваючи підсумки, голова райдержадміністрації Іван Гончарський зазначив, що Новоолександрівська сільська рада визначилась із пріоритетами свого розвитку, є ініціатива сільського голови, буде і підтримка районної влади і запевнив, що районна державна адміністрація спільно з районною радою зроблять все можливе для того, щоб діти села не залишились без дошкільного закладу.

Корисні посилання