У Великій Лепетисі на прокладання 11,580 км трубопроводу витрачено 684 тис. грн

15.11.2013 16:53:00

На виконання у районі завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики, завершення робіт з заробки та утеплення водогону технічної води, який побудовано навесні 2013 року за кошти бюджету Великолепетиської селищної ради та громадян південної частини смт Велика Лепетиха (наймаштабніший проект за часи незалежності: прокладено 11,580 км трубопроводу, охоплено 526 дворів, залучено 684 тис. грн коштів)

На виконання у районі завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики, завершення робіт з заробки та утеплення водогону технічної води, який побудовано навесні 2013 року за кошти бюджету Великолепетиської селищної ради та громадян південної частини смт Велика Лепетиха (наймаштабніший проект за часи незалежності: прокладено 11,580 км трубопроводу, охоплено 526 дворів, залучено 684 тис. грн коштів), 12 листопада 2013 року Олексій Скопіч – голова районної державної адміністрації здійснив об’їзд тієї частини селища смт Велика Лепетиха, де прокладений водогін технічної води та зустрівся з населенням.
З 11,580 км водогону 9,5 км проходить присадибними ділянками громадян, решта прокладено на об’єктах загального користування (території меж присадибних ділянок, колишніх підприємств). На цих ділянках водогін залишився не зароблений та не утеплено оглядові колодязі, тому з метою його збереження у осінньо-зимовий період, голова районної державної адміністрації зустрівся з населенням, одночасно проінформувавши громадян про плани влади на майбутнє щодо прокладання водогону на інших вулицях для зменшення у літній період навантаження на водогін питного водопостачання та полив городини на присадибних ділянках.
Під час цього виїзду, у якому взяли участь й посадовці, проаналізовано, які ділянки водогону можливо заробити силами громади, а які – ВК «Великолепетиський сількомунгосп».
«Сьогодні можна з впевненістю стверджувати, що спільна робота керівництва району з громадою є запорукою процвітання Великої Лепетихи. Адже громада – потужна рішуча сила для розвитку населеного пункту та покращення добробуту людей», – зазначив голова районної державної адміністрації Олексій Скопіч під час зустрічі з мешканцями південної частини селища.

Корисні посилання