У Великій Лепетисі привели у належний стан Братську могилу воїнів Радянської Армії

24.04.2013 20:21:00

20 квітня 2013 року в рамках проведення акції Дня довкілля працівниками Великолепетиської районної державної адміністрації та районної ради приведено до належного стану Братську могилу воїнів Радянської Армії (14 км).20 квітня 2013 року в рамках проведення акції Дня довкілля працівниками Великолепетиської районної державної адміністрації та районної ради приведено до належного стану Братську могилу воїнів Радянської Армії (14 км). У заході взяли участь 37 осіб на чолі з головою районної державної адміністрації Олексієм Васильовичем Скопічем.

По закінченню заходу Олексій Васильович подякував усім присутнім за працю, наголосив, що старання не пройшли марно: чистота, краса та свіжість стали підсумком багатогодинної праці.

До відома, Всеукраїнський День довкілля  відзначається щороку кожної третьої суботи квітня починаючи з 1999 року відповідно до Указу Президента України «Про День довкілля», що був виданий на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій.

Корисні посилання